cosmos flowers, flowers, meadow

Aasta kõige kiirem kuu

Viimastel aastatel on koguaeg mai kuu olnud kõige kiirem kuu aastas. Küll on alati igasugused eksamid, projektid, valmistumised suveks, ilusad ilmad, uued ettevõtmised, lõputööde tähtajad ja palju muud. Just tänu eelpool loetletud tegevustele olen mina olnud laisk ja ei ole jõudnud mai kuud kokku võtta. Nüüd siis teen oma võla tasa. Enamus vabast ajast läks mul lõputöö kirjutamise ning Cryplect’i peale. Kes veel ei tea, siis Eesti esimene NFT platvorm on täitsa lives ja on võimalik NFT’si osta(www.cryplect.com). Tulevikus on lisandumas järelturg ja gamification’i osa. Geenius tegi meist artikli ka: https://digipro.geenius.ee/rubriik/varskeidufirma/neli-eestlast-raiusid-kalev-cramo-mangijad-plokiahelasse/ ning üks ilma maksumüürita artikkel ka veel https://bit.ly/3vYtp1q

Investeeringute poolest oli ka väga tegus kuu. Nagu eelmistes postitutes olen maininud, siis aktiivselt üritasin saada IB kontot ettevõttele ja lõpuks see aktiveeriti ära. Kandsin sinna kohe raha peale ja sain oma elu esimesed investeeringud teha välisaktsiatesse. Raha investeerisin IB’s ära järgnevalt(see ostulist oli mul pikka aega juba ootamas):

  • Berkshire Hathaway B
  • Vanguard index VWRD
  • NEE

Funderbeam’is investeerisin Promoty ja Barkingu 2. roundi. Ma ei kahtle, et need 2 idufirmat on tulevikus väga edukad. Lühiajalised kõikumised ei heiduta mind ning Funderbeamis investeerin niikuinii pikaajaliselt.

Balti börsil olen teinud ainult ühe liigutuse: märkisin Saunumit. Sellega oli nüüd selline lugu, et ma sain kätte ülivähe, sest ma ei olnud eelnevalt Saunumi aktsiaid ostnud ja just nendele investoritele jagati kõige vähem aktsiaid.

Mintoses hoian samat strateegiat – 30 päevased väikesed laenud teenivad intressi. Vajadusel saan peatada ning raha välja kanda. Omarahast olen viimaselajal raha välja hakanud võtma ning suunama seda atraktiivsematesse kohtadesse.

OÜ alt antud laenud teenivad igakuiset passiivset intressi, mille ma igakuu alguses koheselt reinvesteerin.

Mai alguses tegin ka ettevõttele konto Kraken’isse, et teha ettevõtte alt krüptoinvesteeringuid. Läbi krakeni olen investeerinud Ethereum’i ja ADA’sse. Tänapäeval on nii huvitav vaadata, kuidas kõik on krüptospetsid ja kõigil on alati kõige paremad krüptoprojektid, kuhu investeerida. Minu enda strateegia krüptoga seoses on: iga krüptoraha/projekt lahendab mingit probleemi maailmas ning ma üritan selle endale selgeks teha ja siis otsustada enda jaoks, kas ma usun piisavalt ning milline on meeskond seal taga.

ADA võin öelda nii palju, et Cardano juht on Ethereumi kaasasutaja ja nende projekt tegeleb just nende puudustega, millega Ethereum on siiani hätta jäänud: skaleeritavus, jätkusuutlikus ja koostalitlus erinevate võrkude vahel. Sellega ma ei taha öelda, et Ether on täiesti ajast maha jäänud ning neil pole võimalust. Ethereum 2.0 peaks tulema 2021 lõpus välja ning palju puudusi peaks saama lahendatud. Igal projektil on olemas whitepaper, kus nad selgitavad, miks nad midagi teevad ning cardanol on see väga läbipaistev ja arusaadav.

Linnud siristavad, et krahhide ema tuleb varsti, niiet hoidke siis tugevalt kinni ja varuge püssirohtu(raha), et õigel ajal turule siseneda:)

Head jaani kõigile!

Jäta kommentaar

Sinu e-maili ei avaldata. Nõutud väljad on märgitud *